agencja reklamowa Żary
firma reklamowa
poligrafia Żary
reklama Żary
strony internetowe
studio reklamy
ulotki Żary
663 735 813 email: zbyszek@markulak.com

Rekomendacje

Bank Spółdzielczy

Bank Spółdzielczy w Trzebielu z siedzibą w Żarach udziela rekomendacji dla firmy Zbigniew Markulak- Marketing i Reklama z Żar, jako dynamicznie rozwijającej się firmie, świadczącej usługi na najwyższym poziomie.

Podczas współpracy Pan Zbigniew Markulak wykazał się dużą kreatywnością, indywidualnym podejściem, terminowością wykonania, oryginalnością prezentowanych koncepcji i szybką reakcją na nasze zapotrzebowania.

Wyrażając nasze zadowolenie ze współpracy z Panem Zbigniewem Markulak, rekomendujemy Jego firmę jako solidnego partnera handlowego.

Profesjonalna obsługa i wysoka jakość produktu końcowego to niewątpliwie atuty współpracy ze Zbigniewem Markulakiem.

Z poważaniem
Barbara Jańczak
Wiceprezes Zarządu


Urząd Gminy Przewóz

Jest mi niezwykle miło móc zarekomendować firmę Zbigniew Markulak- Marketing i Reklama jako wysoce wyspecjalizowaną w branży gadżetów reklamowych. Pana Zbyszka Markulaka cechuje profesjonalizm, zaangażowanie w pracę, kreatywność oraz otwartość na realizację śmiałych wizji artystycznych. Bezpośredni kontakt handlowy w połączeniu z wiedzą oraz pasją tworzenia pozwalają bez ryzyka i dodatkowych nakładów wykreować nieszablonowy i ekskluzywny produkt. Komplet ostatnich gadżetów na naszą imprezę BALTAZAR 2010 zaprojektowany i wykonany przez Firmę Zbyszka Markulaka, potwierdził pożądany pozytywny wizerunek firmy. Mam wrażenie, że Zbigniew Markulak- Marketing i Reklama spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wójt Gminy
inż. Ryszard Klisowski